تابلوهای حروف چلنیوم


حروف چلنیوم در حال ساخت

تابلوهای حروف چلنیوم جذاب‌ترین شکل‌های حروف نویسی برای تبلیغات در محیط داخل یا محیط بیرون هر فضای کسب‌وکاری هستند. تابلوهای حروف چلنیوم هم مقرون‌به‌صرفه هستند و هم کارآمد، علاوه بر این، آن‌ها آینده برندسازی کسب‌وکار برای هر کارآفرین آینده‌نگر است. تابلوهای حروف چلنیوم تابلوهایی جذاب هستند که به صورت مجزا و سه بعدی بریده می‌شوند. شما می‌توانید حروف چلنیوم را به دیوار یا هر ساختار نورپردازی شده یا بدون نور دیگر بچسبانید. این حروف مزایایی دارند، از جمله: دندانه‌دندانه نمی‌شوند، لب پر نمی‌شوند، نمی‌پوسند و به آسانی رنگشان را از دست نمی‌دهند. آن‌ها در زمانی که برای نئون یا تابلو تبلیغاتی نورپردازی شده با نئون استفاده شوند، مفید خواهند بود.

 

تابلوهای حروف چلنیوم

تابلو چلنیوم

 

چرا حروف چلنیوم و تابلوهای حروف چلنیوم این‌قدر محبوب هستند؟

 

حروف چلنیوم در چندین نما و رنگ متنوع در بازار وجود دارند. علاوه بر این، سبک‌های فراوانی دارند که از این میان می‌توانیم به فونت‌های Helvetica و Times اشاره کنیم. جدیدترین کیفیت تابلوهای حروف چلنیوم و حروف چلنیوم در برابر آتش سوزی و قوس برداشتن مقاوم شده‌اند و می‌توانیم بگوییم که این اتفاقات مربوط به گذشته هستند و در تابلوهای حروف چلنیوم جدید اتفاق نمی‌افتند. این امر در نتیجه وجود بدنه پلاستیکی قالب‌ریزی شده با تزریق با تراکم بالا و پیشرفته‌ای است که آن را در مقابل آتش سوزی و قوس برداشتن مقاوم می‌کند.

هنگامی که تابلوهای حروف چلنیوم را روی دیوار یا هر جای دیگر نصب کردید، به نگهداری چندانی نیاز ندارند و بنابراین، بسیار مقرون‌به‌صرفه و کارآمد هستند. نصب این تابلوها بسیار آسان است و رنگ‌های متنوع با نمای آکریلیک دارند. حروف چلنیوم فراوانی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید متناسب با سلیقه خود آن‌ها را انتخاب کنید و از مزایای متنوعشان استفاده کنید.

 

نمونه ای از یک تابلو حروف چلنیوم / تابلو تبلیغاتی

تابلو چلنیوم

 

انواع حروف چلنیوم

 

حروف چلنیوم سه نوع دارند. حروف استاندارد رایج‌ترین آن‌ها هستند و از یک مبنای کانالی U شکل با نماهای پلکسی گلاس رنگی ساخته می‌شوند. نوع دوم آن‌ها حروف معکوس هستند که نماهای فلزی و پشتی شفاف پلاستیکی دارند. هنگامی که این حروف را روی دیوار نصب می‌کنید، دیوار را لمس نکنید. آن‌ها به طور معمول یک یا دو اینچ از دیوار فاصله می‌گیرند. تابلوهای حروف چلنیوم در شب نمای زیبایی دارند و اثر نور هالوژنی زیبایی ایجاد می‌کنند. نوع سوم حروف چلنیوم، نماهای «باز» هستند. به این دلیل به آن‌ها «باز» گفته می‌شود که نئون خام در آن‌ها پوشانده نمی‌شود و بنابراین، افراد می‌توانند آن‌ها را ببینند.

 

حروف چلنیوم

حروف چلنیوم

 

مزایای استفاده از تابلوهای حروف چلنیوم و حروف چلنیوم

 

این نوع حروف به صورت پیش آماده برای سهولت در رنگ عرض می‌شوند و دلیل محبوبیت بالایشان نیز همین است. حروف چلنیوم به گونه‌ای ساخته می‌شوند که دریل به آسانی رویشان کار می‌کند و به همین دلیل به راحتی سوراخ و نصب می‌شوند. تابلوهای حروف چلنیوم را به راحتی می‌توان لوله‌گذاری کرد تا حداقل ۸/۱ اینچ از طرفینشان لوله‌کشی شود، بدون این که ترانسفورماتورهای برقی قطع شوند.

 

نما ترمووود با حروف چلنیوم

نما ترمووود با حروف چلنیوم

 

روش‌های نصب

 

تابلوهای حروف چلنیوم را می‌توانید مستقیماً روی دیوار نصب کنید. حروف چلنیوم را نیز می‌توانید مستقیم و به صورت انفرادی یا روی یک قاب مستطیل شکل روی دیوار نصب کنید. حروفی که به صورت مجزا روی دیوار نصب می‌شوند، از حروف نصب شده روی قاب جذاب‌تر هستند. هزینه نصب حروف نصب شده روی قاب کمتر است و با سرعت بیشتری نیز نصب می‌شوند، زیرا محل و فضای نصب هر یک از حروف از پیش تعیین شده است. در این حالت، فقط قاب روی دیوار نصب می‌شود و حروف چلنیوم از پیش در آن چسبانده شده‌اند. نصب انفرادی حروف کمی زمان‌بر است، زیرا آن‌ها را باید به صورت تک‌به‌تک روی دیوار نصب کنید. همین مورد باعث می‌شود این مدل از مدل نصب روی قاب کمی گران‌تر شود.

 

تابلو سازی حروف چلنیوم

تابلو سازی چلنیوم

 

برای تهیه تابلوهای حروف چلنیوم با تولیدکنندگان مجرب مشورت کنید

 

اگر می‌خواهید کسب‌وکار خود را با تابلوهای حروف چلنیوم تبلیغ کنید، بهتر است با تولیدکنندگان مجرب و کارشناسان این زمینه مشورت کنید، زیرا آن‌ها با زیروبم‌های کار آشنایی خوبی دارند و در این زمینه تجربه  خوبی نیز دارند که به شما اطمینان می‌دهند برای کار خود تابلویی را انتخاب  می‌کنید که از همه نظر  مناسب و کارآمد باشد.

 

حروف چلنیوم

حروف چلنیوم

 

تابلو سازی ژیوار

تابلو سازی ژیوار یکی از فعالان برجسته در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو چلنیوم و
تابلو تبلیغاتی، در این مقاله اطلاعاتی را در مورد تابلوهای حروف چلنیوم و مزایای آن فراهم کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر یا آگاهی از قیمت محصولات و نیز سفارش محصول مورد نظر خود می‌توانید
با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما مشورت کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

 

تابلو سازی چلنیوم

حروف چلنیوم

 

لینک مقاله منبع:

http://ezinearticles.com/?Channel-Letters&id=6264988

 

تماس بگیرید