نکاتی در مورد تابلو لایت باکس تبلیغاتی


حرفه تابلوسازی / ساخت تابلوهای تبلیغاتی لایت باکس

تابلو لایت باکس یکی از محصولات تبلیغاتی صنعت تابلو سازی است  که معمولاً به‌صورت یک قاب و باکس و از موادی مانند آلومینیوم یا پلکسی گلس یا چوب و ام دی اف ساخته شوند و قسمت رویه آن هم با موادی مانند پلکسی یا شیشه پر می‌شود. تابلو لایت باکس در دو نوع بدون نورپردازی و با نورپردازی است که در نوع دارای نورپردازی از فناوری اس ام دی (SMD) استفاده شده است. استفاده از چند لایه پلکسی در ساخت و طراحی تابلو لایت باکس خلاقیت و نوآوری سازندگان این تابلو تبلیغاتی زیبا را بالا برده و کیفیت محصول نهایی به دست آمده، متفاوت خواهد بود.

 

تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس

 

تابلو تبلیغاتی لایت باکس، یکی از محصولاتی است که در میان انواع مختلف تابلو تبلیغاتی جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است؛ زیرا این تابلو تبلیغاتی را می‌توانید هم در فضای داخل ساختمان و هم در فضای باز شهری نصب و استفاده کنید و همان‌طور که با توجه به نام آن می‌توانید حدس بزنید، دارای نورپردازی داخلی است.

تابلو لایت باکس چیست؟ همان‌طور که می‌دانید، در دنیای امروزی، فضاهای پر رفت‌وآمد مانند اماکن تجاری، تفریحی، سردر مجموعه‌ها و مغازه‌ها و درواقع هر ساختمانی با هر کاربری که داشته باشد، باید مخاطبانی را به خود جذب کنند. علاوه بر جذب مخاطب، زیبایی بصری و تبدیل شدن به یک شاخص محیطی نقش بسیار مهمی در بهبود عملکرد یک مجموعه دارد. از میان مجموعه تابلوهای راهنما و تبلیغاتی، تابلو لایت باکس یکی از جذاب‌ترین و گیراترین آن‌ها هستند. تابلوهای لایت باکس با ترکیب مواد فلزی مانند استیل و آهن و یا مواد پلاستیکی با نور، جلوه‌های بصری ویژه‌ای به‌خصوص در شب ایجاد می‌کنند که می‌توانند به دلیل این زیبایی خیره‌کننده توجه عابران را به‌سوی خود جلب کنند. تابلوهای راهنما و یا حروف برجسته زیبایی خاص خود را دارند اما ضعف آن‌ها یعنی دیده نشدن در شب را می‌توان با استفاده از نورپردازی و یا جایگزینی تابلو لایت باکس به جای آن‌ها حل برطرف کرد.

 

کاربرد تابلو لایت باکس

 

امروزه و در دنیای به‌شدت رقابتی امروز، با توجه به ارزش تبلیغات و نیز رشد بازار رقابت در صنایع مختلف، توجه به کیفیت تبلیغات و استفاده از شیوه‌های  مناسب تبلیغاتی اهمیت بسیاری پیدا کرده است که می‌تواند باعث ادامه یا ورشکستگی کسب‌وکار شود. تابلو لایت باکس را می‌توان در کلیه مغازه‌ها، سوپرمارکت‌ها، مراکز فروش تجاری و مال‌ها استفاده کرد. آنچه باعث متمایز شدن تابلو لایت باکس از سایر تابلوهای تبلیغاتی شده است، تفاوت در جلب نظر مشتری است که به دلیل نور تابیده شده از پشت کار، کیفیت تصویر بسیار چشم‌نواز بوده و به‌راحتی توجه مشتریان را جلب می‌کند.

 

نمونه ای از تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس

 

ویژگی تابلو لایت باکس

 

از ویژگی‌های دیگر تابلو لایت باکس می‌توانیم به تنظیم زمان‌بندی اکران هر پوستر به‌طور مجزا – قابلیت تنظیم خاموش و روشن شدن اتوماتیک موتور و ال ای دی – نصب سریع و راحت پوسترها – مصرف برق بسیار کم و از همه مهم‌تر طول عمر بسیار بالای سازه در شرایط مختلف جوی اشاره کنیم.

 

برخی از موارد استفاده  تابلو لایت باکس

داخل مترو

بازار موبایل

سالن سینما

غرفه‌های نمایشگاه‌ها

 

نمونه ای از تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس

 

برخی از مزیت‌های استفاده از لایت باکس

 

مصرف کم برق

مقرون‌به‌صرفه بودن ازنظر اقتصادی

تعویض آسان تبلیغات داخل باکس

مقاومت بالا

کیفیت زیاد

نور به‌صورت کامل و یکدست به تمام سطوح پخش می‌شود.

نسبت به سایر روش‌ها انرژی کم‌تری صرف می‌شود.

عکس به کار رفته در آن به‌راحتی تعویض می‌شود

دوام طولانی

امکان استفاده به‌صورت دیواری و یا آویز

ضخامت بسیار کم

 

تابلو لایت باکس

لایت باکس

 

تابلو سازی ژیوار

 

تابلو سازی ژیوار یکی از فعالان برجسته در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو چلنیوم و
تابلو تبلیغاتی، در این مقاله اطلاعاتی را در مورد تابلو لایت باکس فراهم کرده است. برای کسب
اطلاعات بیشتر یا آگاهی از قیمت محصولات و نیز سفارش محصول مورد نظر خود می‌توانید
با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما مشورت کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

 

 

تماس بگیرید